“BEACTIVE” ETKİNLİKLERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

  Bu yıl Herkes İçin Spor Federasyonu koordinesinde 81 ilimizde yapılacak olan “Herkes İçin Ulusal Spor ve Sağlık Günleri” düzenlenecek.

  Haberi Oku

  COVİD-19 TEDBİRLERİ KAPSAMINDA SİPERLİK MASKE DAĞITIMI

  Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yeni tip korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında esnafa yüz siperlik maske dağıtımında bulunuldu.

  Haberi Oku

  ANTAKYA YÜZME HAVUZU AÇILDI

  Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Bağlı Antakya Olimpik Yüzme Havuzu 2020 Yaz Sezonunda Vatandaşlarımızın Kullanımına Açıldı.

  Haberi Oku

  15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ SANCAK KOŞUSU ETKİNLİĞİ

  "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri" ile milli birliğimize ve demokrasiye olan inancımız güçlenmektedir. İnanç, dirayet, birlik ve beraberlik ruhuyla ay yıldızlı sancağı taşımak, milli birlik ve beraberlik ruhunu topluma göstermek, hatırlatmak, tüm şehitlerimizin ve 15 Temmuz’da şehit olan vatandaşlarımızın anısını yaşatmak amacıyla...

  Haberi Oku

  MASA TENİSİ ADAY HAKEM KURSU

  16-19 Nisan 2020 tarihleri arasında İlimizde Masa Tenisi Aday Hakem Kursu Açılacaktır.

  Haberi Oku

  BİLGİDEN BİLİNCE KONFERANSI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü‘nün düzenlemiş olduğu "Bilgiden Bilince" konferanslarından Kişisel Gelişim ve Eğitim Uzmanı Sıtkı Aslanhan‘ın sunumuyla başlayan konferans MKÜ Atatürk Konferans Salonunda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda konaklayan öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  Türkiye Karate Şampiyonası

  14-17 Kasım 2019 tarihleri arasında Diyarbakır'da ilk defa düzenlenen Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonası sona erdi. Seyrantepe Spor Salonunda yapılan Şampiyonada 54 ilden 713 erkek ve 562 bayan sporcunun mücadele ettiği yarışmada 33 ferdi dalda madalya dağıtımı yapıldı.

  Haberi Oku

  11 Milyon Fidan

  81 ilde 11 Kasım saat 11:11’ de eş zamanlı olarak başlatılan ‘’Bugün Fidan, Yarın Nefes’’ kampanyasıyla birçok kurum ve kuruluşla bir araya gelerek fidanlarımızı toprakla buluşturduk.

  Haberi Oku

  Altınözü Zeytin Kupası Dağ Bisikleti Yarışması

  Altınözü 3. Zeytin ve Zeytinyağı Festivali Kapsamında 27 Ekim 2019 Saat 09:30'da Altınözü Zeytin Kupası Dağ Bisikleti Yarışması Düzenlenecektir.

  Haberi Oku

  Zoru Başaranlar

  "Zoru Başaranlar'' isimli söyleşiye milli sporcularımız Nazmiye Muratlı, Gülbin Su ve Özcan Özdemir'in katılımıyla gerçekleştirildi. Sporcularımız başarı hikayelerini oluşturan unsurları detaylı bir şekilde öğreniciler ile paylaşıp soru ve cevap şeklinde gerçekleştirilen söyleşiye katılım sağladılar.

  Haberi Oku

  İL SPOR MERKEZLERİ AÇILIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her yıl yaz aylarında ücretsiz olarak açılan il spor merkezleri bu yıl da gençlerimizin hizmetinde

  Haberi Oku

  Atletizm Aday Hakem Kursu

  28-31 Mayıs 2019

  Haberi Oku

  2019 Gönüllülük Yılı

  Gönüllülük, insanların kişilere ve topluma fayda sağlamak için gerçekleştirmiş olduğu bir sosyal faaliyet şeklidir.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI 100. YILI COŞKUYLA KUTLANDI

  HATAY'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100. yılı törenlerle coşkuyla kutlandı.

  Haberi Oku

  Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınav Duyurusu

  Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınav Duyurusu

  Haberi Oku

  Veteranlar Balkan Badminton Şampiyonası'nda 3 Altın ve 3 Bronz madalya Aldı

  Veteranlar Balkan Badminton Şampiyonası'nda Hataylı Milli Sporcular 3 Altın ve 3 Bronz madalya alma başarısı gösterdi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER