MASA TENİSİ ADAY HAKEM KURSU

  16-19 Nisan 2020 tarihleri arasında İlimizde Masa Tenisi Aday Hakem Kursu Açılacaktır.

  Haberi Oku

  BİLGİDEN BİLİNCE KONFERANSI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü‘nün düzenlemiş olduğu "Bilgiden Bilince" konferanslarından Kişisel Gelişim ve Eğitim Uzmanı Sıtkı Aslanhan‘ın sunumuyla başlayan konferans MKÜ Atatürk Konferans Salonunda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda konaklayan öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  Türkiye Karate Şampiyonası

  14-17 Kasım 2019 tarihleri arasında Diyarbakır'da ilk defa düzenlenen Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonası sona erdi. Seyrantepe Spor Salonunda yapılan Şampiyonada 54 ilden 713 erkek ve 562 bayan sporcunun mücadele ettiği yarışmada 33 ferdi dalda madalya dağıtımı yapıldı.

  Haberi Oku

  11 Milyon Fidan

  81 ilde 11 Kasım saat 11:11’ de eş zamanlı olarak başlatılan ‘’Bugün Fidan, Yarın Nefes’’ kampanyasıyla birçok kurum ve kuruluşla bir araya gelerek fidanlarımızı toprakla buluşturduk.

  Haberi Oku

  Altınözü Zeytin Kupası Dağ Bisikleti Yarışması

  Altınözü 3. Zeytin ve Zeytinyağı Festivali Kapsamında 27 Ekim 2019 Saat 09:30'da Altınözü Zeytin Kupası Dağ Bisikleti Yarışması Düzenlenecektir.

  Haberi Oku

  Zoru Başaranlar

  "Zoru Başaranlar'' isimli söyleşiye milli sporcularımız Nazmiye Muratlı, Gülbin Su ve Özcan Özdemir'in katılımıyla gerçekleştirildi. Sporcularımız başarı hikayelerini oluşturan unsurları detaylı bir şekilde öğreniciler ile paylaşıp soru ve cevap şeklinde gerçekleştirilen söyleşiye katılım sağladılar.

  Haberi Oku

  İL SPOR MERKEZLERİ AÇILIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her yıl yaz aylarında ücretsiz olarak açılan il spor merkezleri bu yıl da gençlerimizin hizmetinde

  Haberi Oku

  Atletizm Aday Hakem Kursu

  28-31 Mayıs 2019

  Haberi Oku

  2019 Gönüllülük Yılı

  Gönüllülük, insanların kişilere ve topluma fayda sağlamak için gerçekleştirmiş olduğu bir sosyal faaliyet şeklidir.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI 100. YILI COŞKUYLA KUTLANDI

  HATAY'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100. yılı törenlerle coşkuyla kutlandı.

  Haberi Oku

  Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınav Duyurusu

  Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınav Duyurusu

  Haberi Oku

  Veteranlar Balkan Badminton Şampiyonası'nda 3 Altın ve 3 Bronz madalya Aldı

  Veteranlar Balkan Badminton Şampiyonası'nda Hataylı Milli Sporcular 3 Altın ve 3 Bronz madalya alma başarısı gösterdi.

  Haberi Oku

  Kick Boks Aday Hakem Yetiştirme Kursu 23-24 Mart 2019

  2019 yılı Faaliyet Programında yer alan "Kick Boks Aday Hakem Yetiştirme Kursu" 23-24 Mart 2019 tarihleri arasında İskenderun Gençlik Spor İlçe Müdürlüğünde yapılacaktır.

  Haberi Oku

  ANALİG GÜREŞ TÜRKİYE GRUP MÜSABAKALARINDA BÜYÜK BAŞARI

  Mersin’in ev sahipliğinde düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Güreş Türkiye Grup Birinciliği Müsabakaları sona erdi. Spor Genel Müdürlüğü, Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığının 2019 yılı faaliyet programında yer alan, 23-24 Şubat tarihleri arasında Mersin'de Türkiye geneli 8 il karma takımından 200 sporcunun katılımı ile düzenlenen "Anadolu Yıldızlar Ligi Güreş Türkiye Grup Birinciliği" Tarsus Spor Salonunda yapılan müsabakaların ardından tamamlandı.

  Haberi Oku

  ÖNEMLİ DUYURU

  Müsabaka Yerlerine Giriş Esasları Konulu Duyuru

  Haberi Oku

  ANALİG BADMİNTONDA TAKIMIMIZ YARI FİNALDE

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, 2018-2019 yılı faaliyet programında yer alan Anadolu Yıldızlar Ligi(ANALİG) Badminton çeyrek final müsabakaları Karaman Yunus Emre Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER