Okul Sporları Online Satranç Turnuvası Türkiye Finali

  28-30 Mayıs 2021 tarihleri arasında Yarı Final Yarışmaları tamamlanan turnuvanın 29 Haziran -02 Temmuz 2021 tarihleri arasında Türkiye Finali Yarışması düzenlenecektir. Muhtelif illerden 10kategoride (kız-erkek) 320 öğrenci sporcunun iştirak edeceği turnuva Tornelo Platformu(https://www.tornelo.com) formatında icra edilecektir.

  Haberi Oku

  Türkiye Masa Tenisi Federasyonu 2020/2021 Sezonu 3.Lig 3 Etap Play Off Karşılaşmaları

  Türkiye Masa Tenisi Federasyonu 2020/2021 sezonu 3.lig 3 Etap play off müsabakaları 4-6 Haziran 2021 tarihlerinde Hatay Antakya Spor Salonu'nda yapılan müsabakalarla tamamlandı.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Online Satranç Turnuvası Yarı Final Yönergesi Revizesi

  Okul Sporları Online Satranç Turnuvasının Yarı Final ayağına ilişkin bilgi, belge ve dokümanlarla ilgi (a) yazımız ekinde gönderilmişti. Ancak, Türkiye Satranç Federasyonunun ilgi (b) yazısında Yarı Final Yarışmalarında uygulanacak turnuva yönergesinin teknik hususlarında bazı güncellemelerin yapıldığı belirtilmektedir.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ ŞENSÖZ'DEN; 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

  Türkiye Cumhuriyeti’nin tarihindeki dönüm noktalarından biri olan ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, gençlere armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102. Yılını kutlamaktayız.

  Haberi Oku

  2021 İÇİŞLERİ BAKANLIĞI SPOR OLİMPİYATLARI BAŞLIYOR

  İçişleri Bakanlığı tarafından ülke genelinde “2021 İçişleri Bakanlığı Spor Olimpiyatları” yapılacak.

  Haberi Oku

  HATAY 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ONLINE SATRANÇ TURNUVASI

  17 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 17.00'de Hatay 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Online Satranç turnuvası chess.com üzerinden yapılacaktır. Turnuvaya 2003 - 2014 yılları ve arasında doğan ikametgahı Hatay olan sporcular katılabilecektir. Tunuva ile ilgili ayrıntılar yarışma yönergesinde yer almaktadır.

  Haberi Oku

  ÖZEL EKİN KOLEJİ 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ONLINE SATRANÇ TURNUVASI

  19 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 15.00'te Özel Ekin Koleji 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Online Satranç turnuvası chess.com üzerinden yapılacaktır. Tunuva ile ilgili ayrıntılar yarışma yönergesinde yer almaktadır.

  Haberi Oku

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Pubg Mobile Turnuvası

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Pubg Mobile Turnuvası Düzenlenecektir.

  Haberi Oku

  Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan hayatını kaybetti

  Koronavirüs tedavisi gören Türkiye Karete Federasyonu Başkanı Esat Delihasan yaşamını yitirdi.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI ONLİNE SATRANÇ TURNUVALARI

  Pandemi sürecinin olumsuz etkilerinden kurtulmaları amacıyla okul çağındaki çocuklarımızın hem zihinsel gelişimini desteklemek ve hemde sosyalleşmelerini sağlamak için Bakanlığımızca Okul Sporları Online Satranç Turnuvalarının düzenlenmesine karar verilmiştir.

  Haberi Oku

  “BEACTIVE” ETKİNLİKLERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

  Bu yıl Herkes İçin Spor Federasyonu koordinesinde 81 ilimizde yapılacak olan “Herkes İçin Ulusal Spor ve Sağlık Günleri” düzenlenecek.

  Haberi Oku

  COVİD-19 TEDBİRLERİ KAPSAMINDA SİPERLİK MASKE DAĞITIMI

  Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yeni tip korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında esnafa yüz siperlik maske dağıtımında bulunuldu.

  Haberi Oku

  ANTAKYA YÜZME HAVUZU AÇILDI

  Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Bağlı Antakya Olimpik Yüzme Havuzu 2020 Yaz Sezonunda Vatandaşlarımızın Kullanımına Açıldı.

  Haberi Oku

  15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ SANCAK KOŞUSU ETKİNLİĞİ

  "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri" ile milli birliğimize ve demokrasiye olan inancımız güçlenmektedir. İnanç, dirayet, birlik ve beraberlik ruhuyla ay yıldızlı sancağı taşımak, milli birlik ve beraberlik ruhunu topluma göstermek, hatırlatmak, tüm şehitlerimizin ve 15 Temmuz’da şehit olan vatandaşlarımızın anısını yaşatmak amacıyla...

  Haberi Oku

  MASA TENİSİ ADAY HAKEM KURSU

  16-19 Nisan 2020 tarihleri arasında İlimizde Masa Tenisi Aday Hakem Kursu Açılacaktır.

  Haberi Oku

  BİLGİDEN BİLİNCE KONFERANSI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü‘nün düzenlemiş olduğu "Bilgiden Bilince" konferanslarından Kişisel Gelişim ve Eğitim Uzmanı Sıtkı Aslanhan‘ın sunumuyla başlayan konferans MKÜ Atatürk Konferans Salonunda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda konaklayan öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER