BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ‘’3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ’’ MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN GENÇLİK PROJELERİNE 90 MİLYON LİRALIK REKOR DESTEK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, proje destekleriyle, her alanda üreten, fikir geliştiren, ihtiyaçlara yönelik öncü bir rol üstlenmek isteyen, dünyaya karşı kendini sorumlu hisseden bütün gençlerin yanında olduğunu vurguladı. Bakan Kasapoğlu, bu yıl Gençlik Projeleri Destek Programı çağrısına, 4 binin üzerinde rekor sayıda başvuru geldiğini ve bu projeler içerisinden 765 projeye destek vereceklerini açıkladı.

  Haberi Oku

  20 YAŞ ALTI LİSANSLI SPORCULARIN BELİRLİ SAATLERDE SOKAĞA ÇIKMA VE SEYAHAT KISITLAMALARI MUAFİYETİNE İLİŞKİN DUYURU

  20 YAŞ ALTI LİSANSLI SPORCULARIN BELİRLİ SAATLERDE SOKAĞA ÇIKMA VE SEYAHAT KISITLAMALARI MUAFİYETİNE İLİŞKİN DUYURU

  Haberi Oku

  2021 YILI BÜTÇESİ TBMM PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU’NDA

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile bağlı kurumların 2021 yılı bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edildi.

  Haberi Oku

  "PANDEMİ SÜRECİNE RAĞMEN HEDEFLERİMİZİN PEK ÇOĞUNU BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİK"

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2021 yılı bütçesinin sunumunu yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yakın zamanda 2 bin yeni antrenör alınacağının müjdesini verdi.

  Haberi Oku

  GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN VEFATININ 82. YIL DÖNÜMÜ MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete irtihalinin 82. yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  “BEACTIVE” ETKİNLİKLERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

  Bu yıl Herkes İçin Spor Federasyonu koordinesinde 81 ilimizde yapılacak olan “Herkes İçin Ulusal Spor ve Sağlık Günleri” düzenlenecek.

  Haberi Oku

  COVİD-19 TEDBİRLERİ KAPSAMINDA SİPERLİK MASKE DAĞITIMI

  Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yeni tip korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında esnafa yüz siperlik maske dağıtımında bulunuldu.

  Haberi Oku

  ANTAKYA YÜZME HAVUZU AÇILDI

  Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Bağlı Antakya Olimpik Yüzme Havuzu 2020 Yaz Sezonunda Vatandaşlarımızın Kullanımına Açıldı.

  Haberi Oku

  15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ SANCAK KOŞUSU ETKİNLİĞİ

  "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri" ile milli birliğimize ve demokrasiye olan inancımız güçlenmektedir. İnanç, dirayet, birlik ve beraberlik ruhuyla ay yıldızlı sancağı taşımak, milli birlik ve beraberlik ruhunu topluma göstermek, hatırlatmak, tüm şehitlerimizin ve 15 Temmuz’da şehit olan vatandaşlarımızın anısını yaşatmak amacıyla...

  Haberi Oku

  MASA TENİSİ ADAY HAKEM KURSU

  16-19 Nisan 2020 tarihleri arasında İlimizde Masa Tenisi Aday Hakem Kursu Açılacaktır.

  Haberi Oku

  BİLGİDEN BİLİNCE KONFERANSI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü‘nün düzenlemiş olduğu "Bilgiden Bilince" konferanslarından Kişisel Gelişim ve Eğitim Uzmanı Sıtkı Aslanhan‘ın sunumuyla başlayan konferans MKÜ Atatürk Konferans Salonunda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda konaklayan öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  Türkiye Karate Şampiyonası

  14-17 Kasım 2019 tarihleri arasında Diyarbakır'da ilk defa düzenlenen Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonası sona erdi. Seyrantepe Spor Salonunda yapılan Şampiyonada 54 ilden 713 erkek ve 562 bayan sporcunun mücadele ettiği yarışmada 33 ferdi dalda madalya dağıtımı yapıldı.

  Haberi Oku

  11 Milyon Fidan

  81 ilde 11 Kasım saat 11:11’ de eş zamanlı olarak başlatılan ‘’Bugün Fidan, Yarın Nefes’’ kampanyasıyla birçok kurum ve kuruluşla bir araya gelerek fidanlarımızı toprakla buluşturduk.

  Haberi Oku

  Altınözü Zeytin Kupası Dağ Bisikleti Yarışması

  Altınözü 3. Zeytin ve Zeytinyağı Festivali Kapsamında 27 Ekim 2019 Saat 09:30'da Altınözü Zeytin Kupası Dağ Bisikleti Yarışması Düzenlenecektir.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER