VOLEYBOL GRUP MAÇLARI SONA ERDİ

  Okul Sporları Genç Erkek-Kız Voleybol Grup Birinciliği müsabakaları Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Çok Amaçlı Spor Salonu ve Samandağ Spor Salonu’nda sona erdi.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI FUTSAL

  Okul Sporları Genç Erkek-Kız Futsal İl Birinciliği müsabakaları Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Çok Amaçlı Spor Salonu’nda sona erdi.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI HALK OYUNLARI

  Hatay Okul Sporları Halk Oyunları İl Birinciliği Müsabakaları Antakya Spor Salonu'nda (Düzenlenmeli, Düzenlemesiz) dalda yapılan gösterilerle sona erdi.

  Haberi Oku

  VOLEYBOL GRUP MAÇLARI HATAY'DA

  Okul Sporları 2021-2022 sezonu faaliyet programında yer alan, “Okul Sporları Voleybol (Kız-Erkek) Grup Müsabakaları” 13-14-15-16 Ocak 2022 tarihlerinde Hatay ilimizde gerçekleşecek.

  Haberi Oku

  ASKF BAŞKANI ÖZTÜRK'TEN ZİYARET

  Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Hatay Başkanı Mehmet Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri , Hatay Futbol Tertip Komitesi İl Başkanı Müfid Tatlı ve Saha komiserleri temsilcisi Zafer Koç Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Murat Gevrek'i ziyaret etti.

  Haberi Oku

  BUGÜN GÜNLERDEN KARATE

  Hatay Okul Sporları Karate İl Birinciliği Müsabakaları Antakya Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Çok Amaçlı Spor Salonunda gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  YENİ İL MÜDÜRÜMÜZ GÖREVİNE BAŞLADI

  Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürü iken Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne görevlendirilen Murat GEVREK bugün görevine başladı.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ M. CEMİL ŞENSÖZ'E ANLAMLI VEDA

  6.5 Yıldır görevini başarıyla yerine getiren İl Müdürümüz M.Cemil Şensöz Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanması nedeniyle il müdürlüğü toplantı salonunda personellerle vedalaştı. Yaptığı konuşmada tüm personellere göreve başladığı günden beri özverili bir şekilde çalışmalarından ötürü teşekkürlerini iletti.

  Haberi Oku

  HATAY OKUL SPORLARI VOLEYBOL MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Hatay Okul Sporları yarışmaları kapsamında Okul Sporları Genç A Erkek ve Kızlar Voleybol İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı.

  Haberi Oku

  HATAY OKUL SPORLARI BASKETBOL GENÇ (A) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

  Yapılan müsabakalar sonunda erkeklerde Hatay İskenderun Uğur Koleji kızlarda ise Özel Hatay Birfen Koleji birinci oldu.

  Haberi Oku

  OKULSPORLARI MASA TENİSİ GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

  Yapılan müsabakalar sonunda erkeklerde Hatay Milli İrade İ. H. L. kızlarda ise 15 Temmuz Şehitler Spor Lisesi birinci oldu.

  Haberi Oku

  GENÇLER FUTBOLDA KUPA İSKENDERUN ABDULLAH SAYEK ANADOLU LİSESİNİN

  Hatay Okul Sporları Gençler Futbolda Şampiyon Abdullah Sayek Anadolu Lisesi Okul Sporları Gençler Futbol müsabakaları sonuçları belli oldu.

  Haberi Oku

  HENTBOL GENÇLER ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor yarışmaları kapsamında Gençler Hentbol İl Birinciliği müsabakaları yapıldı.

  Haberi Oku

  HATAY VOLEYBOL ADAY HAKEM KURSU AÇILIYOR

  Son Başvuru : 30 Aralık 2021

  Haberi Oku

  ANTAKYALI KAMİL KÖSEOĞLU ULUSLARARASI YARIŞMADA 3.OLDU

  Antakyalı 60-64 yaş arası milli yüzücü Kamil Köseoğlu KKTC’de uluslararası yarışmada 3.oldu

  Haberi Oku

  KROS İL BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ

  Hatay Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen Okul Sporları Kros İl Birinciliği Ferdi ve Takım olarak yapılan müsabakalar sonuçlandı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER