EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI (9 HAZİRANA UZATILDI)

  İlimizde Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller, Değerler, Mesleki Beceriler ve spor branşlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  19 MAYIS HATAY'DA COŞKUYLA KUTLANDI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 103’üncü yılında ülke genelinde olduğu gibi Hatay'da da büyük bir coşkuyla kutlandı.

  Haberi Oku

  OKÇULUK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

  Gençlik Spor Bakanlığı il Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Yarışmaları kapsamında yapılan Minik, Küçük, Yıldız, Genç (Kız-Erkek) Okçuluk İl Birinciliği Müsabakaları Antakya Belediyesi Karlısu Futbol Sahasında yapıldı.

  Haberi Oku

  FUTSAL GRUP MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Okul Sporları Futsal Yıldızlar Grup Müsabakalarına Hatay ev sahipliği yaptı.

  Haberi Oku

  İL AFET RİSK AZALTMA PLANI

  İRAP kapsamında il müdürlüğümüzün sorumlu olduğu eylem "Ormanda doğa yürüyüşleri ile farkındalığın sağlanması" konusunda gerekli çalışmalar yapmak olmuştur.

  Haberi Oku

  SAMANDAĞ'DA BOCCE RÜZGARI ESTİ

  Küçük Yıldız Gençler Bocce Grup Birinciliği Müsabakaları 15 İlden 64 Okulun katılımıyla tamamlandı.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI BASKETBOL

  Hatay Okul Sporları Basketbol İl Birinciliği Müsabakaları Hatay Büyükşehir Belediyesi Spor Kompleksinde Küçükler Kategorilerinde yapılan müsabakalarla sonuçlandı.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI FUTBOL YILDIZ (Kız-Erkek) GRUP MÜSABAKALARI

  Okul Sporları Futbol Yıldız (Kız-Erkek) Grup Müsabakaları 01-04 Mart 2022 tarihlerinde İlimizde başlıyor.

  Haberi Oku

  SATRANÇ OKUL SPORLARI YARIŞMALARI SAMANDAĞ'DA

  2021-2022 Eğitim- Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Programında yer alan Yıldız ve Gençler Kız- Genel Satranç İl Birinciliği müsabakaları Samandağ Spor Salonunda sona erdi.

  Haberi Oku

  KÜÇEKLER FUTBOL SONA ERDİ

  GSB Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü, MEB işbirliğinde düzenlenen Okul Sporları Hatay Futbol Küçük Erkek İl Birinciliği Müsabakaları Hatay B.B. Esentepe Spor Tesisleri'nde yapılan final ve 3.lük müsabakaları ile sonuçlandı.

  Haberi Oku

  HATAY OKUL SPORLARI BOCCE İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

  Küçük Yıldız ve Genç Kategorilerinde yapılan müsabakalarla sonuçlandı.

  Haberi Oku

  BİR KEZ DAHA KARDEŞİN ISINIR DÜNYA ISINIR DEDİLER

  Gençlik ve Spor Bakanlığının geçen yıl başlatmış olduğu Kardeşin Isınır Dünya Isınır isimli proje bu yılda ikinci kez gerçekleşti.

  Haberi Oku

  YILDIZ HENTBOL GRUP MÜSABAKARI SONA ERDİ

  Hatay İli'mizde yapılan 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı GSB Okul Sporları Yıldız Kız-Erkek Hentbol Grup Birinciliği Müsabakaları Antakya Çok Amaçlı Spor Salonu ve Samandağ Spor Salonu'nda 09-13 Şubat tarihlerinde yapılan maçlarla tamamlandı.

  Haberi Oku

  ORYANTRİNG İL BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ

  Hatay Okul Sporları Oryantiring İl Birinciliği Müsabakaları MKÜ Kampüsü Milli İrade Parkı'nda Küçük Yıldız ve Genç Kategorilerinde yapılan müsabakalarla sonuçlandı.

  Haberi Oku

  23 NİSAN MAHALLEDE MAÇ VAR FİKSTÜRÜ

  23 NİSAN MAHALLEDE MAÇ VAR FİKSTÜRÜ YAYINLANDI

  Haberi Oku

  HENTBOL GRUP MAÇLARI İLİMİZDE BAŞLADI

  Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan Hentbol Yıldız Kız Erkek Grup Müsabakaları faaliyetleri Antakya Gençlik Merkezi'nde yapılan fikstür çekimi ve teknik toplantı ile başladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER