EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

  Haberi Oku

  İl Spor Dalı Temsilcileri değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

  İl Spor Dalı Temsilcileri değerlendirme toplantısı Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Murat GEVREK Başkanlığında gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  Gençler Futsalda Şampiyonlar Belli Oldu

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor yarışmaları kapsamında Futsal Gençler A müsabakaları Toki Çok Amaçlı Spor Salonu’nda yapıldı.

  Haberi Oku

  VOLEYBOL GENÇLER İL BİRİNCİLERİ BELLİ OLDU

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Hatay Okul Sporları yarışmaları kapsamında Okul Sporları Genç A Erkek ve Kız Voleybol İl Birinciliği müsabakaları final maçları sonrası İskenderun ve Antakya ilçelerimizde ödül töreni ile tamamlandı.

  Haberi Oku

  KROSTA ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

  Hatay Okullararası Kros Yıldızlar ve Gençler A-B Kız-Erkek İl Birinciliği müsabakaları M.K.Ü. Kampüs alanında zorlu yarışlar ile sonrası ödül töreni ile sona erdi.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI MAHALLİ YARIŞMALARA BAŞVURULAR BAŞLADI

  G.S.B ve M.E.B işbirliğinde düzenlenecek 2022-2023 Eğitim Öğretim yılı Hatay Okul Spor faaliyetleri branş yaş ve kategori tablosu spor.gsb.gov.tr adresinde yayınlanmıştır.

  Haberi Oku

  İŞKUR TYP KURA ÇEKİMİ SONUÇLARI AÇIKLANDI

  TYP Kapsamında Müdürlüğümüzde çalışacak personel kuraları çekildi.

  Haberi Oku

  TYP KAPSAMINDA 69 TEMİZLİK PERSONELİ KURA ÇEKİMİ

  İl Müdürlüğümüze bağlı Yurt Müdürlüklerinde çalıştırılmak üzere TYP kapsamında 69 temizlik personeli alınacaktır.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR Yurtlarda görev verilmek üzere çeşitli alanlarda Eğitim Görevlisi Başvuruları alınacaktır. Başvurular 29 Eylül - 05 Ekim tarihlerinde başlayacaktır. Ayrıntılı bilgi ve istenilen evraklar için; 👇

  Haberi Oku

  15 TEMMUZ SANCAK KOŞUSU

  Hatay’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri kapsamında “Demokrasi Bilinci, Elden Ele Taşınan Bir Bayrak Yarışıdır” sloganıyla 15 Temmuz Sancak Koşusu düzenlendi.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI (9 HAZİRANA UZATILDI)

  İlimizde Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller, Değerler, Mesleki Beceriler ve spor branşlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  19 MAYIS HATAY'DA COŞKUYLA KUTLANDI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 103’üncü yılında ülke genelinde olduğu gibi Hatay'da da büyük bir coşkuyla kutlandı.

  Haberi Oku

  OKÇULUK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

  Gençlik Spor Bakanlığı il Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Yarışmaları kapsamında yapılan Minik, Küçük, Yıldız, Genç (Kız-Erkek) Okçuluk İl Birinciliği Müsabakaları Antakya Belediyesi Karlısu Futbol Sahasında yapıldı.

  Haberi Oku

  FUTSAL GRUP MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Okul Sporları Futsal Yıldızlar Grup Müsabakalarına Hatay ev sahipliği yaptı.

  Haberi Oku

  İL AFET RİSK AZALTMA PLANI

  İRAP kapsamında il müdürlüğümüzün sorumlu olduğu eylem "Ormanda doğa yürüyüşleri ile farkındalığın sağlanması" konusunda gerekli çalışmalar yapmak olmuştur.

  Haberi Oku

  SAMANDAĞ'DA BOCCE RÜZGARI ESTİ

  Küçük Yıldız Gençler Bocce Grup Birinciliği Müsabakaları 15 İlden 64 Okulun katılımıyla tamamlandı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER