Yönetim

 

 


 

 

Vali Mustafa MASATLI

Özgeçmiş
                                                                                                                                                                                   

26.11.1969' da Sungurlu' da doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Ankara ve Sungurlu' da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü bitirdi. Cumhuriyet Üniversitesi Yönetim ve Çalışma Sosyolojisi Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans yaptı.       

Mülki İdare Mesleğine 1994 yılında Tokat Kaymakam Adayı olarak başladı. 8 ay süre ile İngiltere'de bulundu. Küre (Kastamonu) ve Yapraklı (Çankırı) Kaymakam Vekili olarak çalıştı. Ulaş (Sivas), Bahçesaray (Van), Demre (Antalya), Alaçam (Samsun), Gerede (Bolu) Kaymakamlıkları, Tekirdağ Vali Yardımcılığı ve Tekirdağ İl Özel İdare Genel Sekreterliği, Kayseri Vali Yardımcılığı, Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı (Bursa)  görevlerinde bulundu.

Yurtiçi ve yurtdışı çok sayıda seminer ve çalışmalarda bulundu. 2018-2020 yıllarında Ardahan Valisi, 2020-2023 yıllarında Amasya Valisi olarak olarak görev yaptı. 26.06.2023 tarih ve 2023/312 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle  Hatay Valisi olarak atanmış olan Mustafa MASATLI,  evli ve 3 çocuk babası olup,  iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

YÜRÜTÜLEN PROJELER VE YAPILAN ÇALIŞMALAR SONUCU:

Mustafakemalpaşa (Bursa) İlçesinde Dini Külliyeye “Dere Mahalle Kaymakam Mustafa MASATLI Dini Külliyesi”  isminin verilmesi.

Mustafakemalpaşa Belediyesince “Fahri Hemşerilik Beratı” verilmesi.

2016 Yılı Türkiye’ de “Yılın İdarecisi Seçilmesi ve Yılın  İdarecisi Ödülü”  verilmesi.

Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM Bey tarafından “Teşekkür Mektubu” gönderilmesi.  (15 Temmuz hain darbe kalkışmasına  karşı çalışmalarından dolayı)

Dışişleri Bakanı tarafından “Teşekkür Belgesi” verilmesi. (Bulgaristan’ daki Soydaşlarımızla ilgili yapılan çalışmalarından dolayı)

Alaçam Belediye Meclisince Hükümet Konağının karşısındaki sokağa “Kaymakam Mustafa MASATLI"  isminin verilmesi.

Alaçam Göçkün Köyü Bölgesinde 240 dekar alana ağaçlandırma yapılarak “Mustafa MASATLI Ormanı”   isminin verilmesi.

Alaçam Belediye Meclisince “Fahri Hemşerilik Beratı” verilmesi.

Demre Belediye Meclisince İlçe içindeki ana caddeye “Mustafa MASATLI Caddesi” isminin verilmesi.

Demre Belediye Meclisince  “Fahri Hemşerilik Beratı” verilmesi.

Bahçesaray Belediye Meclisince  “Fahri Hemşerilik Beratı” verilmesi.

Bahçesaray Belediye Meclisince en büyük mahallesine  “Sungurlu Mahallesi” isminin verilmesi.

Ulaş Belediye Meclisince “Fahri Hemşerilik Payesi ve Beratı” verilmesi.

Çok sayıda “Teşekkür Belgesi”, “Takdir Belgesi”, “Başarı Belgesi”, “Üstün Başarı Belgesi”, “Maaş Ödülü“ verilmesi. (Muhtelif  Bakanlık, Valilik, Türk İdareciler Derneği, Kamu ile Özel Kurum ve Kuruluşlarından)

 

 

 

Ali Osman BEBEK 

Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürü

 

10 Ekim 1979’da Malatya’nın Doğanşehir ilçesinde doğdu. İlk, orta ve Lise öğrenimini Erkenek Kasabasında, daha sonra Fırat Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Lisans programını bitirdi. 2002-2008 yılları arasında Adıyaman Gölbaşı Atatürk İlköğretim Okulu, 2008-2013 yılları arasında ise Mustafa Kemal Anadolu Lisesinde Beden Eğitim Öğretmeni olarak görev yaptı.

2012 yılında Temmuz ayına kadar Mersin Toroslar Gençlik ve Spor İlçe Müdür Vekili görevinde bulundu. 9 Ocak 2014 tarihinde asaleten Toroslar Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne atandı. Ardından 19 Kasım 2014 tarihinden itibaren Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü görevinde bulundu. 23 Ocak 2018 tarihinde Gençlik ve Spor Bakanlığı kararnamesi ile Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atandı. 11 Mart 2024 tarihinde Hatay Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğüne atandı halen burada İl Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman BEBEK’in Voleybol 1. Kademe Antrenörlük Belgesi, Basketbol 1. Kademe Antrenörlük Belgesi, Badminton 2. Kademe Antrenörlük Belgesi, Masa Tenisi 1. Kademe Antrenörlük Belgesi, Satranç 1. Kademe Antrenörlük Belgesi ve Badminton Hakemliği bulunuyor.

Ali Osman BEBEK Evli ve 2 çocuk babasıdır.